Hirvela 4

Hind: 88 000 €

Üldpind: 81,9m²

Tube: 3

Kütteliik: tsentraalne
Korrus: 1
Vesi: tsentraalne
Kanalisatsioon: tsentraalne
Ühistu: Maja haldab ISS.
Lisainfo: Korter on väga päikseline – hommikul paistab päike suuremasse magamistuppa, päevasel ajal avatud köögiga elutuppa ning õhtupoolikul väiksemasse magamistuppa. Privaatsust pakub asjaolu, et korter on tänava poolt esimene ja nurgapealne ehk akendest ja terrassilt avaneb vaade metsatukale ning muruplatsile.

Algse planeeringu järgi on korter 4-toaline, kuid on ümber tehtud 3-toaliseks – esialgset planeeringut on vajadusel võimalik kerge vaevaga taastada. Korteris on  suur avatud köögiga elutuba (köögimööbel + tehnika), 2 magamistuba, vannituba, 6m² esik ja suur walk-in garderoob. Tubade põrandatel laminaatparkett. Paigaldatud on õhksoojuspump (küttevõimsus 2,8kW) mida saab kuumadel suvepäevadel kasutada ruumide jahutamiseks (jahutusvõimsus 3,2kW). Elutoast viib uks terrassile kus saab mõnusalt aega veeta.

Kohe korteri kõrval asub 2,8m² panipaik mis ehitatud nii, et riiulite alla saab mahutada näiteks jalgrattad – maja trepikoda on lukus (fonolukk). Korteri juurde kuulub ka personaalne parkimiskoht.

Korter on väga sobilik lastega perdedele kuna ümber maja on suur niidetud muruplats kus lapsed saavad joosta ja mängida ning elurajooni keskosas on ka laste mänguväljak milleni viib kergliiklustee. Tänavad on valgustatud ja tänavatele on paigaldatud “lamavad politseinikud”. Läheduses on nii Konsumi toidupood, lasteaed, tankla, noortekeskus, raamatukogu kui ka vallamaja. Pärnu linnapiirini 1,6km – linna viib ka eraldiseisev kergliiklustee.